• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

 
Penélope Cruz
 
 

Konzultant

Krutosť je voľba.

Rozkoš v oblakoch

Film Rozkoš v oblakoch je príbehom rôznorodej skupiny ľudí, ktorí sa ocitnú v nebezpečenstve na palube lietadla smerujúceho do Mexico City.

Do Ríma s láskou

Režisér Woody Allen pri svojej ceste po Európe tentokrát navštívil hlavné mesta Talianska, kde si zahral s osudmi niekoľkých rôznych ľudí.

Piráti Karibiku 4: V neznámych vodách

Jack Sparrow je späť! Johnny Depp sa vracia vo svojej kultovej úlohe v príbehu plnom humoru, zábavy a dobrodružstva, tentoraz aj vo formáte Disney Digital 3D™!

 

Nine

Muzikál, ktorý musíte vidieť!

Sex v meste 2

Niekedy si jednoducho musíte vyraziť s babami von!

Rozorvané objatia

Slávny španielsky oscarový scenárista a režisér Pedro Almodóvar sa vracia tri roky po snímke Volver aj so svojím hereckým talizmanom, čerstvou držiteľkou Oscara Penélope Cruz. Rozorvané objatia sú natočené v štýle filmov noir z...

Umierajúce zviera

Príbeh o láske a smrteľnosti, slobode i utrpení podľa románu Philipa Rotha.

Vicky Cristina Barcelona

Do „španielskeho New Yorku“ odchádzajú stráviť leto dve mladé Američanky. Tak trochu strohá a zásadová Vicky (Rebecca Hall), ktorá má pred svatbou a jej hedonická kamarátka Cristina (Scarlett Johansson). Stretávajú spontánneho ...

Krásne sny

Doma má Gwyneth Paltrow, no zdá sa mu o Penélope Cruz.

Volver

Po svojej smrti sa matka vracia do svojho rodného mesta, aby vyriešila problémy, ktoré nestihla vyriešiť počas svojho života.

Sahara

Dobrodružstvo má novú tvár...