• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

35 panákov rumu

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: 35 rhums
 
Premiéra na SR: 3. december 2009
 
Premiéra vo svete: 2008
 
Krajina pôvodu: Francúzsko
 
Dĺžka filmu: 100
 
Distribútor:
 
Žáner:
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Lionel je rušňovodičom RER, parížskych vlakov, ktorých trate vedú až na vzdialené predmestia, odkiaľ ľudia denne dochádzajú za prácou do vnútorného Paríža a navečer sa zasa vracajú do svojich sídliskových bytov. V jednom takom býva i Lionel so svoju dcérou Joséphine, ktorú po smrti ženy sám vychoval. Žijú spolu v tichej harmónii, do ktorej nenechajú […]

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Lionel je rušňovodičom RER, parížskych vlakov, ktorých trate vedú až na vzdialené predmestia, odkiaľ ľudia denne dochádzajú za prácou do vnútorného Paríža a navečer sa zasa vracajú do svojich sídliskových bytov. V jednom takom býva i Lionel so svoju dcérou Joséphine, ktorú po smrti ženy sám vychoval. Žijú spolu v tichej harmónii, do ktorej nenechajú preniknúť ani svojich priateľov. Zostali jeden pre druhého, ale Joséphine dospieva a bude chcieť žiť i svoj vlastný život. Čas beží a Lionel si začína uvedomovať, že prichádza zmena, ktorá môže znamenať i ich rozlúčku.

Na pařížském předměstí se odehrává intimně laděný příběh vztahu melancholického vdovce Lionela a jeho dcery Jo v novém filmu Claire Denisové 35 panáků rumu (35 rhums). Artová kinematografie par excellence v podání nejuznávanější francouzské režisérky současnosti si podmanila benátské publikum i díky skupině Tindersticks, jejíž hudba zazněla už ve starším snímku Denisové Miluji tě k sežrání.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .