• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Beowulf

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Beowulf
 
Premiéra na SR: 22. november 2007
 
Premiéra vo svete: 2007
 
Krajina pôvodu: USA
 
Distribútor:
 
Žáner: ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
4 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Príbeh zasadený do magickej éry zahalenej závojom času, éry plnej hrdinov a monštier, dobrodružstiev a statočnosti, bohatstva a slávy.

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Príbeh zasadený do magickej éry zahalenej závojom času, éry plnej hrdinov a monštier, dobrodružstiev a statočnosti, bohatstva a slávy. V tejto dobe sa objaví jeden neobyčajný muž, Beowulf, ktorý zachráni dánske kráľovstvo pred pekelným stvorením. Legendárny sebavedomý a ctižiadostivý Viking sa tak dostane na kráľovský trón.
Meno Beowulf znie po celom kráľovstve a o jeho neobyčajnej odvahe a hrdinských činoch sa spievajú oslavné piesne. Záchranou ríše kráľa Hrothgara pred krutým monštrom Grendlom získa Beowulf slávu a bohatstvo; a spolu s nimi aj neodolateľné pokušenia. Jeho osud bojovníka, vládcu, manžela a predovšetkým muža závisí od toho, ako sa dokáže s novozískanou mocou vyrovnať…
Príbeh vychádza z najstaršej po anglicky písanej legendy, ktorú pre veľké plátno adaptovali jeden z najčítanejších súčasných autorov Neil Gaiman (Hviezdny prach, Sandman, Mirrormask) a Roger Avary (Pulp Fiction). Renomovaný režisér Robert Zemeckis (Forrest Gump) rozpráva príbeh Beowulfa unikátnym spôsobom, aký ste doteraz ešte nevideli…
V hlavnej úlohe Beowulfa s predstaví Ray Winstone. Ďalej uvidíte Anthonyho Hopkinsa ako skorumpovaného kráľa Hrothgara, Johna Makovicha, Robin Wright Penn a Angelinu Jolie ako matku netvora Grendla.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .