• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Monsters, a. s.

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Monsters, Inc.
 
Premiéra na SR: 14. február 2002
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 95
 
Distribútor:
 
Výrobca: ,
 
Žáner: ,
 
Scenár:
 
Réžia: ,
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
18 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Ďalší počítačom animovaný celovečerný zázrak od tvorcov Života chrobáka a Toy Story 2

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Tvorcovia filmov Toy Story a Život chrobáka vás pozývajú do sveta za dverami vašich šatníkov. Vždy sme sa báli strašidiel, ktoré tam na nás číhajú. Netušili sme však, že oni sa boja nás…Keď mamy večer zhasnú svetlo, všetky deti na svete vedia, že strašidlá, ktoré sa schovávajú v šatníkoch, čakajú len na túto chvíľu. Deti však netušia, že v tom nie je nič osobné. Pre strašidlá je to skrátka ich džob.Komédia Monsters, a.s. vás zavedie do tajného paralelného sveta za dverami vašich šatníkov, kde sa príšery a strašidlá všetkých tvarov a veľkostí venujú všedným starostiam.
Monsters, akciová spoločnosť, je najväčšia továreň v meste Monstropolis, zaoberajúca sa získavaním kriku detí. Z neho sa totiž vyrába energia, poháňajúca svet nočných bytostí. Práca je to náročná a nebezpečná, pretože, ako strašidlá veria, ľudské deti sú prudko toxické a už len dotyk je smrteľne nebezpečný. Navyše, deti sa dnes už neboja tak, ako kedysi a šéf spoločnosti Henry J. Waternoose tak musí čeliť energetickej kríze.
Hlavnými hrdinami sú najúspešnejší strašič firmy James P. Sullivan (prezývaný Sulley), trojmetrová modrá chlpatá príšera a jeho najlepší priateľ, spolubývajúci a asistent Mike Wazowski, malé, zelené, jednooké energické strašidlo. Pokojný život v meste Monstropolis sa však obráti hore nohami, keď Sulley nešťastne vpustí do sveta strašidiel ľudské dieťa…

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .