• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Po svadbe

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: After the Wedding / Efter brylluppet
 
Premiéra na SR: 12. február 2009
 
Premiéra vo svete: 2006
 
Krajina pôvodu: Švédsko
 
Dĺžka filmu: 120
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
1 celkové hodnotenie

 


Krátky popis

Hrdinom filmu Po svadbe je Jacob Pedersen (Mads Mikkelsen), vyliečený alkoholik a idealistický humanitárny pracovník, ktorý kdesi v Indii riadi sirotinec, ktorému hrozí z finančných dôvodov zavretie a jedinou možnosťou záchrany je Jacobova cesta do rodného Dánska, odkiaľ prichádza ponuka finančnej pomoci od boháča Jorgena. Jacob nemá očividne k rodnej krajine príliš dobrý vzťah, jeho […]

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Hrdinom filmu Po svadbe je Jacob Pedersen (Mads Mikkelsen), vyliečený alkoholik a idealistický humanitárny pracovník, ktorý kdesi v Indii riadi sirotinec, ktorému hrozí z finančných dôvodov zavretie a jedinou možnosťou záchrany je Jacobova cesta do rodného Dánska, odkiaľ prichádza ponuka finančnej pomoci od boháča Jorgena. Jacob nemá očividne k rodnej krajine príliš dobrý vzťah, jeho cesta je ale pre sirotinec poslednou šancou.
V Dánsku sa stretáva s Jorgenom a jeho rodinou. Jorgen práve chystá dcérinu svadbu a pozve na ňu i Jacoba, tomu v záujme záchrany sirotinca nezostáva než toto pozvanie prijať. Jacob na svadbe stretáva Jorgenovu ženu Helenu, ktorá je zároveň jeho láskou z mladosti. Vzápätí sa dozvedá, že Jorgen nie je skutočným otcom dcéry Anny a všetky okolnosti nasvedčujú tomu, že pravým otcom je on sám.
Pôvodne obchodná cesta sa tak premení na dramatickú a pre všetkých zúčastnených bolestnú skúšku.…
Rozhodne sa Jacob zostať v Dánsku so svojou novo nájdenou dcérou, s ktorou sa opatrne zbližuje, alebo sa vráti do Indie?

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .