• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

REPO! Genetická opera!

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: REPO! The Genetic Opera
 
Premiéra na SR: 19. február 2009
 
Premiéra vo svete: 2008
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 98
 
Distribútor:
 
Žáner: ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba: ,
 
Obsadenie: , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

REPO je špeciálny darček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana.

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

REPO je špeciálny darček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, ktorý je tak „iný“, že ho ani k ničomu nemôžete prirovnať. Pokiaľ milujete muzikály, môžeme zaručiť, že REPO ľahko zapadne medzi vaše najobľúbenejšie filmy. Pre všetkých ostatných je to rozhodne výnimočný film, ktorý vám prinesie novú skúsenosť. A to sa v poslednej dobe v kinematografii veľmi často nestáva.
V neďalekej budúcnosti ničí smrtiaca epidémia ľudské orgány. Vedci začínajú masívnu orgánovú žatvu. Biotechnický magnát príde s nápadom splátok. Ak však niekto nezaplatí iba jednu jedinú, príde REPOMAN a svoj orgán si vezme späť.
Vo filme môžete vidieť a počuť najpredávanejšiu sopranistku všetkých čias Sarah Brightman alebo Ogre – speváka legendárnej industriálnej kapely Skinny Puppy a tiež Joan Jett. Okrem nich obsahuje soundtrack Repo napr. aj: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .