• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Resident Evil: Zánik

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Resident Evil: Extinction
 
Premiéra na SR: október 2007
 
Premiéra vo svete: september 2007
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 95
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner: , ,
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
8 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Nastal koniec sveta. Pokusný T-vírus, vyrobený spoločnosťou Umbrella, bol vypustený do sveta a premenil jeho obyvateľstvo na hordu potácajúcich sa zombi, ktorí majú v obľube mäso

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Keďže v mestách nie je bezpečne, Carlos Oliviera a L.J. dávajú dohromady skupinku tých, čo prežili, medzi nimi sú aj nováčikovia Claire, K-Mart a sestra Betty, a vydávajú sa na cesty. Presúvajú sa v ozbrojenom konvoji po opustených púštnych diaľnicach. Hľadajú ďalších svojho druhu – tých, ktorí prežili, nenakazených. Nachádzajú ale tých, ktorých je v púšti množstvo: zombi. A budú potrebovať množstvo zbraní, tisíce nábojov a niekoľko plameňometov, aby sa ubránili.
Pod opusteným vysielačom v Nevade sa ukrývajú špičkové kancelárie a laboratória spoločnosti Umbrella. Dr. Isaacs, ktorý má neustály prístup k špionážnemu satelitu, sleduje púť konvoja, ale hľadá pritom osobu, ktorá je nielen kľúčová pre vznik lieku, ale taktiež stelesňuje všetko, o čo sa experimenty spoločnosti Umbrella pokúšali. Tou osobou je Alice.
Spoločnosť Umbrella kedysi Alice zadržiavala a podrobila biogénnym experimentom, následkom ktorých získala nadľudskú silu, zostrené zmysly a zvýšenú obratnosť. Napriek tomu, že sa jej mutácie každou minutou zhoršujú, sleduje Alice konvoj a ochraňuje ho v nádeji, že sa jej nejako podarí odprevadiť ho do bezpečia.
Konvoj zamieri na Aljašku, ktorá sľubuje poslednú možnosť úteku pred zombi, ale predtým sa musí zastaviť v Las Vegas, aby doplnil zásoby paliva a snažiť sa neupútať na seba pozornosť firmy Umbrella. Alice sa nezastaví, dokiaľ spoločnosť funguje. Boj sa iba začína…

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .