• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Sleduje ťa vrah

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: The watcher
 
Premiéra na SR: 19. apríl 2001
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 97
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner: ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
2 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Nechoď domov sám…

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Nechoď domov sám…Agent FBI Jack Campbell (James Spader) ide už dlhší čas po psychopatickom masovom vrahovi Griffinovi (Keanu Reeves). Keď už je takmer v cieli, nervovo sa zrúti a Griffin mu zase unikne. Napumpovaný sedatívami a radami svojej lekárky Polly (Marisa Tomei) pomýšľa Campbell na dočasný odpočinok. Ale najhoršia nočná mora, akú kedy mal, je tu. Opäť sa pripomenie ďalším sadistickým činom. Len jeden pohľad na mŕtve dievča stačí a Campbell vie, kto je vrah. V maile ešte naňho čaká dievčinina fotografia, urobená v čase, keď ešte žila. Vrah je čím ďalej drzejší a sebavedomejší. Šokuje Campbella správou, že bude dostávať ďalšie fotografie budúcich obetí. Jack sa musí vrátiť do aktívnej služby a zase “ísť do toho”. Začína sa hra na mačku a myš. A nik nie je mimo nebezpečia…
Brutalita masového vraha Griffina nepozná hraníc. A ešte ku všetkému sa chce, ako veľké dieťa, hrať. Ale jeho hra je rovnako krutá ako on sám. Chce udávať pravidlá i rozhodovať o víťazovi a hlavným pravidlom jeho hry je: zabíjanie.
Psychologický thriller, ktorý nadväzuje na také tituly ako je Mlčanie jahniat alebo Sedem sa snaží nielen o napínavé divadlo, ale i o psychologický ponor do mentality úchylného vraha.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .