• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Syriana

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Syriana
 
Premiéra na SR: 9. marec 2006
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 128
 
Distribútor:
 
Žáner: ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
6 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Všetko je prepojené.

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Film je adaptáciou knihy bývalého agenta CIA Roberta Baera „See No Evil: The True Story of a Ground Soldier in the CIA’s War on Terrorism“ (Nevidieť zlo: Skutočný príbeh vojaka vo vojne CIA s terorizmom) z roku 2003.
Stredný východ – nikde inde na svete nezohrávajú politika, ropa a terorizmus takú dôležitú úlohu ako práve tu. Držiteľ Oscara za scenár k filmu „Traffic – Nadvláda gangov“ Stephen Gaghan sa tentokrát zameral na vysokú politickú hru dotýkajúcu sa práve Stredného východu. Syriana zachytáva podobne ako Traffic osudy niekoľkých ľudí, ktorí sa ocitnú uprostred nemilosrdného zápasu o moc a bohatstvo.
Robert Bear (George Clooney), veterán CIA, strávil celú svoju kariéru vyšetrovaním teroristov po celom svete. Postupne, ako sa nebezpečenstvo terorizmu zvyšovalo, Bear sledoval, ako sa dotovanie CIA znižovalo, politika víťazila nad zdravým úsudkom a varovné signáli všetci ignorovali… Avšak od chvíle, kedy ropný magnát (Matt Damon) a jeho žena (Amanda Peet) čelia rodinnej tragédii, sa jeho zápas stáva osobným…

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .