• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Ťažko zamilovaný

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Shallow Hal
 
Premiéra na SR: 30. máj 2002
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 113
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia: ,
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Najväčšia love story, o akej ste počuli…

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Najväčšia love story, o akej ste počuli…Hal je pekne povrchný blbec. Na smrteľnej posteli sľúbil svojmu otcovi, že bude chodiť len so skutočne dokonale krásnymi a mladými dievčatmi a to dodržiava. Čo si vlastne o sebe myslí? Sám nie je nič moc a bude si takto vyberať. Až v neskoršom veku, jedného podivného dňa, zostane Hal visieť vo výťahu a sám osud na neho pošle sprostredkovateľa k precitnutiu. Tento guru mu naznačí, že skutočná krása nie je často na prvý pohľad vidieť. Zhypnotizuje ho a Hal začne vidieť aj vnútornú krásu ženy a začnú sa mu páčiť i dievčatá – povedzme – barokových tvarov. Jednoducho sa zamiluje do šialene tučnej Rosemary (Gwyneth Paltrow).
Bratia Farrellyovci (Ja, moje druhé ja a Irena, Niečo na tej Mary je) natočili srandovnú filmovú komédiu, ktorá zosmiešňuje povrchný a stereotypný pohľad na ženskú krásu a zábavne poukazuje na nezmyselný kult hollywoodskych plastikových anorektičiek.
Perfektne vybraný Jack Black (Šakal, Mars útočí) ako zástupca povrchných chlapov a aristokratická krásavica Gwyneth Paltrow (Zamilovaný Shakespeare, Emma), ktorá sa prezliekla za „tlsťošku“, čím sa jej podarilo ešte viac upozorniť na svoju krásu a uplatniť zmysel pre humor, rozohrávajú bláznivú komédiu, v ktorej ide samozrejme hlavne o lásku.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .