• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Z pekla štěstí 2

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Z pekla štěstí 2
 
Premiéra na SR: 5. apríl 2001
 
Krajina pôvodu: Česká republika
 
Dĺžka filmu: 101
 
Distribútor:
 
Výrobca: ,
 
Žáner:
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Úspešné pokračovanie rozprávky dobra a zla

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Úspešné pokračovanie rozprávky dobra a zlaBolo to vtedy, keď Honza premohol trojhlavého draka Bucifala, vyslobodil svoju Markýtku spod šibenice, porazil lúpežného kráľa Brambasa a spolu s ľuďmi zhodil princeznú Eufrozínu aj s jej oteckom kráľom z mosta do vody. Potom sa Honza stal kráľom a Markýtka kráľovnou. To bolo slávy! Nuž ako v rozprávke. Spomínate? A ako to bolo ďalej?
Zlú Doru moho trafiť šľak, tak veľmi svojej sestre Markýtke šťastie nepriala. A princeznú Eufrozínu s pánom oteckom kráľom nakoniec predsa odniesli čerti do pekla. V pekle sa ale prefíkaná princezná snaží vnútiť priazne Luciferovi. V krásnych šatách a svojim pôvabom pekelníka omámi a pomocou čarovných sedemmíľových topánok aj s kráľom z pekla utečie. Dá sa dohromady s Brambasom a všetkými silami sa snaží zbaviť Honza z trónu.
Markýtke sa narodil synček. Radosť mladých rodičov skalila správa, že kráľ Brambas napadol ríšu starého susedného kráľa Jiříka. Honza odchádza so svojimi troma kamarátmi do boja proti Brambasovi.
Zlá Dora sa lesťou dostala k Markýtke na zámok. V nestráženom okamžiku ukradla dieťa a v noci ho pustila v košíku po vode. Dieťa našli dvaja čerti a vzali ho so sebou do pekla. Tam sa chlapček skoro stal miláčikom všetkých, hlavne však samotného Lucifera. Mrkýtku, ktorá sa vydala svojr dieťatko hľadať, zhodila Dora v skalách do priepasti…

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .