• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Astérix & Obélix: Mission Cleopatre
 
Premiéra na SR: 11. apríl 2002
 
Krajina pôvodu: Francúzsko
 
Dĺžka filmu: 111
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner: ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
26 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Hrané pokračovanie o trampotách Rimanov proti Galom.

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Hrané pokračovanie o trampotách Rimanov proti Galom.Sme v roku LII ( 52) pred Kristom. Egypt slávnej Kleopatry je pod jarmom Rímskeho impéria. A čohoršie, Kleopatra a Cézar sú milenci.
Cisár najslávnejšieho národa, ako sa Cézar sám rád nazýva, si však nemôže odpustiť sarkastické výroky na adresu egyptského národa, a tak podráždená vládkyňa navrhne stávku. Ak sa jej podarí vybudovať palác s najväčším prepychom do 3 mesiacov, Cézar bude musieť verejne prehlásiť, že egyptský národ je najväčší spomedzi všetkých národov.
Postaviť palác za tri mesiace je takmer nesplniteľná úloha. Numerobis, architekt, ktorý bol stavbou poverený, má na výber: alebo dostane bohatú odmenu, alebo poslúži ako večera pre krokodílov.
Takáto situácia priam volá po zázraku! A ten zázrak sa volá Asterix, Obelix a ich verný priateľ druid Panoramix, jediný, kto pozná tajomstvo výroby čarovného nápoja.
Ale budú stačiť traja Galovia, i keď s čarovným nápojom, proti mocným Cézarovým vojskám a zlým intrigám prefíkaného Amonbofisa aby pomohli Numerobisovi dokončiť titanskú prácu?
Druid Panoramix, Asterix, Obelix a aj Idefix budú musieť použiť všetok svoj dôvtip, odvahu, silu a humor, aby sa podarilo Numerobisovi postaviť palác načas.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .