• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Hannah Montana

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Hannah Montana: The Movie
 
Premiéra na SR: 18. jún 2009
 
Premiéra vo svete: 2008
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 102
 
Distribútor:
 
Žáner: , ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
12 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Fenomén televíznej stanice Jetix sa prvýkrát dostáva na filmové plátno. Miley Stewart (Miley Cyrus) zápasí so školou, priateľmi a svojou tajnou druhou identitou – popovou hviezdou menom Hannah Montana. Keď hrozí, že popularita Hannah Montany obráti jej život úplne hore nohami, neostáva iné, ako sa jej vzdať. Aby vrátil Miley opäť na zem, berie ju […]

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Fenomén televíznej stanice Jetix sa prvýkrát dostáva na filmové plátno. Miley Stewart (Miley Cyrus) zápasí so školou, priateľmi a svojou tajnou druhou identitou – popovou hviezdou menom Hannah Montana. Keď hrozí, že popularita Hannah Montany obráti jej život úplne hore nohami, neostáva iné, ako sa jej vzdať. Aby vrátil Miley opäť na zem, berie ju jej otec (Billy Ray Cyrus) domov do Crowley Corners v Tennesee. Tam ju čaká zrážka s realitou, ale aj zábava i románik, aké by si ani pop-hviezda Hannah Montana nedokázala predstaviť.

Zaujímavosti: Film za prvý víkend premietania zarobil v Severnej Amerike 32,3 milióna dolárov, čo je druhý najsilnejší veľkonočný štart všetkých čias.
Súčasťou mediálnych aktivít na Slovensku bude aj súťaž o rodinný výlet (pre 4 osoby) do amerického Nashville, rodiska herečky Miley Cyrus v mesčníku IN a rádiu Jemné melódie.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .