• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Kamarátove dievča

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: My best friend´s girl
 
Premiéra na SR: 19. marec 2009
 
Premiéra vo svete: 2008
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 102
 
Distribútor:
 
Žáner:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Jedna žena, dvaja muži a hra bez pravidiel.

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Úspešná právnička Alexis (Kate Hudson) začína Kamarátove dievča ukončením vzťahu s prehnane horlivým Dustinom (Jason Biggs) a rozhodnutím začať si poriadne užívať slobodný život. Už nechce byť tá slušná, ale chce randiť s rôznymi chlapíkmi bez emócií a výčitiek svedomia. Dustin je ale do Alexis beznádejne zamilovaný a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa k nemu vrátila. A tak si najme kamaráta Tanka (Dane Cook), aby ukázal dievčaťu svojich snov všetky svoje najhoršie stránky a vrátil ju späť do Dustinovho náručia. Alexis ale svojou túžbou po nezávislých flirtoch nie je typickým obrazom romantickej hrdinky a nech sa akokoľvek snaží, nepodarí sa jej do Tanka nezamilovať…
Je to po prvý raz, čo profesionálne komediálna herečka Kate Hudson hrá postavu, ktorá vo filme fajčí, pije a masturbuje. Sama hovorí, že si toto , pre ňu v mnohom nové nakrúcanie veľmi užívala.
Dane Cook je známy predovšetkým vďaka svojim mimoriadnym bavičským vystúpeniam, ale svoj talent ukázal aj v žánrovo odlišných filmoch. Hrá tu samozvaného slobodného mládenca bez túžby po láske, ktorého by ste nepriali žiadnej kamarátke. Tanka si najímajú chlapi, s ktorými sa rozišli priateľky, aby s nimi randil a tým im ukázal, že je možné stretnúť aj niekoho omnoho horšieho než boli oni. Vďaka novému poznaniu sa väčšinou milé dámy s vďačnosťou vrátia k svojim bývalým priateľom. Tank má totiž všetky zlé vlastnosti, ktoré chlap môže mať. Ale vo vnútri, niekde veľmi hlboko, je romantik, čo napriek snahe potlačiť, časom vypláva na povrch.
Vzťahy sú v tomto filme ďaleko od toho, čo je považované za ideálne. Nikto nie je dokonalý a všetci robíme chyby. A Kamarátove dievča sa na tieto komplikované veci snaží dívať s humorom a nadhľadom. Film je nakrútený bez zbytočného preháňania, len tak, ako ľudia obyčajne rozprávajú a ako sa správajú vo vzťahoch.
Najpôvabnejšie na filme je nepravdepodobné spojenie dvoch ľudí ako sú Alexis a Tank. Na plátne je vidno, že medzi Kate Hudson a Danom Cookom fungovala silná chémia. Ako hovorí jeden z producentov, patrili k sebe ako nitro a glycerín.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .