• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Sirota

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Orphan
 
Premiéra na SR: 24. september 2009
 
Premiéra vo svete: 2009
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 123
 
Distribútor:
 
Žáner: ,
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Tragická strata nenarodeného dieťaťa má katastrofálny dopad nielen na manželstvo Kate (Vera Farmiga) a Johna (Peter Sarsgaard), ale aj na Katin psychický stav. Neustále ju prenasledujú nočné mory a démoni vlastnej minulosti. Aby dosiahli aspoň nejaké danie normálneho rodinného života, rozhodnú sa adoptovať si dieťa z detského domova. Oboch si na prvý pohľad získa malé […]

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Tragická strata nenarodeného dieťaťa má katastrofálny dopad nielen na manželstvo Kate (Vera Farmiga) a Johna (Peter Sarsgaard), ale aj na Katin psychický stav. Neustále ju prenasledujú nočné mory a démoni vlastnej minulosti. Aby dosiahli aspoň nejaké danie normálneho rodinného života, rozhodnú sa adoptovať si dieťa z detského domova.

Oboch si na prvý pohľad získa malé dievčatko menom Esther (Isabelle Fuhrman). Takmer súčasne s príchodom Esther do ich domu sa stane niekoľko veľmi zvláštnych udalostí, na základe čoho Kate usúdi, že s Esther nie je niečo celkom v poriadku – malé dievčatko s anjelským výzorom nie je tým, čím sa zdá.

V snahe zachrániť rodinu sa o tom snaží presvedčiť aj Johna a ostatných. Ale nikto jej nechce veriť, až pokým už nie je neskoro… pre všetkých.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .