• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Stiahni ma do pekla

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Drag Me to Hell
 
Premiéra na SR: 20. august 2009
 
Premiéra vo svete: 2009
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 99
 
Distribútor:
 
Žáner: ,
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Hororový veterán Sam Raimi je späť!

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Potom, čo preniesol na plátna kín komiksovú postavu Spider-Mana a urobil z nej miliardovú trilógiu sa vracia k svojim koreňom. Ku kultovým filmom Evil Dead (1981), Evil Dead II (1987) a Army of Darkness (1992), ktoré sa dodnes umiestňujú na najvyšších priečkach rebríčkov najlepších hororov všetkých čias a sú populárne nielen medzi režisérovými fanúšikmi.
Sam Raimi patrí v súčasnosti k najväčším menám Hollywoodu a preto mal pri Stiahni ma do pekla voľnú ruku a neobmedzený rozpočet. Jeho návrat k hororu sa odohráva vo veľkom štýle. Napätie graduje, démonický prenasledovatelia sú dostatočne odporní a nadprirodzené udalosti krvavé a strašidelné.
Príbeh sa pohráva s myšlienkou, že nahnevať starú cigánsku čarodejnicu sa nevypláca. Mladá banková úradníčka Christine (Alison Lohman) sa jednej takej snaží pomôcť s nesplatenou hypotékou. Jej šéf ale túto snahu stopne a netuší, že pre Christine to bude mať nečakané následky – smrtiacu kliatbu! Od tejto chvíle začína zbesilá snaha mladej ženy o záchranu svojej duše, o ktorú sa snažia pekelné spáry starej čarodejnice…

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .