• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Veľkofilm

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Epic Movie
 
Premiéra na SR: 12. júl 2007
 
Premiéra vo svete: 26. január 2007
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 86
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner: ,
 
Scenár: ,
 
Réžia: ,
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Paródia na hollywoodske piliere!

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Príbeh novej komédie rozpráva o štyroch nie až tak malých sirotách – prvú z nich vychováva kurátor v Louvri (kde sliedi aj vraždiaci albín), druhej sa podarilo utiecť z mexických wrestlingových zápasov, tretia práve len tak-tak prežila útok hadov v lietadle a štvrtá je „normálnym“ príslušníkom „X-mutantej“ komunity.

Smolou prenasledované kvarteto navštívi továreň na čokoládu, kde narazí na čarovnú skriňu, ktorá ich prenesie do sveta menom Gnarnia. Tu sa stretávajú s trochu šialeným kapitánom pirátskej lode i niekoľkými študentmi čarodejníctva a nakoniec spoja sily s múdrym, no nadržaným levom, aby spoločne porazili zlú Bielu čarodejnicu.

Veľkofilm je najnovším počinom nových kráľov filmovej paródie – Jasona Friedberga a Aarona Seltzera, ktorí si tentoraz vzali na mušku ten najväčší žáner zo všetkých: hollywoodske vysoko rozpočtové a špeciálnymi efektmi prepchaté blockbustery.

Po tom, čo si úspešne vystrelili z hororov a romantických komédií ako dvaja zo šiestich scenáristov filmu Scary Movie a autori filmu Strašná haluz, sa teraz zamerali na žáner, ktorý dosiaľ zostal nepovšimnutý – letné a jesenné piliere hollywoodskej produkcie – a znovu dokázali, ako sú hrdí na to, že môžu byť „prví medzi druhými“.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .