• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Začalo sa to jednej horúcej noci

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: One night at McCool's
 
Premiéra na SR: 12. júl 2001
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 93
 
Distribútor:
 
Výrobca: ,
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Niekto to rád v horúčave!

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Niekto to rád v horúčave!Všetko sa to začalo jednej noci v bare s názvom McCool’s. Tentoraz tu bolo celkom rušno. Randy (Matt Dillon) tu pracuje ako barman. Právnik Carl (Paul Reiser) tu zostáva ešte po záverečnej. Detektív Dehling (John Goodman) je tu kvôli kriminálnemu činu. Je to snáď mŕtve telo, čo spojilo týchto mužov?
Nielen napätie, ktoré tu vládne, ale i okuzľujúca mladá žena, príhodne pomenovaná Jewel – šperk, klenot, drahokam, skvost – vyberte si, čo chcete. Jewel (Liv Tyler) to ona donútila všetkých týchto troch mužov premýšlať o tom, ako by ju dostali, donútila dvoch z nich zabudnúť na svoje (žijúce) manželky a jedného z nich na už nebohú ženu.
Až jeden z mužov označil tento mimoriadny moment: „Sex, násilie, všetko v jednu noc, to je trochu moc“. Ale so ženou ako je Jewel je treba očakávať omnoho, omnoho viac. Viac kalamít, než sa traja muži obávajú. A to, čo očakáva ona, je viac, než môžu tí traja dať dohromady. A starý najatý vrah Burmeister (Michael Doudlas) čaká na príležitosť…


Čierna komédia „Začalo sa to jednej horúcej noci“ je prvý projekt od produkčnej spoločnosti Further Films, ktorú vlastní Michael Douglas. Sám si vychutnal menšiu rolu vášniveho hráča binga a hlavne zabijaka. Liv Tyler okrem krásy upútala i svojim komediálnym talentom.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .