• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Zrkadlá

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Mirrors
 
Premiéra na SR: 6. november 2008
 
Premiéra vo svete: 2008
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 110
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Zlo existuje… na druhej strane

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Ben Carson (Kiefer Sutherland) zažil už lepšie dni. Pred rokom bol tento ľahkovážny policajt postavený mimo službu kvôli zastreleniu kolegu. Táto nehoda ho stála nielen miesto, ale vniesla mu do života alkohol a zlosť. Žena i deti sa mu odcudzili a on skončil na gauči u svojej sestry.
Carson sa zo všetkých síl snaží získať rodinu nazad a vezme preto prácu nočného strážnika v bývalom obchodnom dome. Ten, predtým symbol bohatstva a úspechu, teraz chátra, zdevastovaný mohutným požiarom, pri ktorom zomrelo mnoho nevinných ľudí. Počas obchôdzok v obchodnom dome si Carson začne všímať , že s veľkými ozdobnými zrkadlami na stenách nie je niečo v poriadku. V obrovských blýskavých plochách sa odrážajú obrazy, vzbudzujúce hrôzu. Policajt v nich vidí aj sám seba a stojí oproti vlastným démonom.
Carsonova sestra Angela (Amy Smart) je presvedčená, že bratove nočné mory sú „len“ následkom stresu a pocitu viny za nešťastné zabitie. Zato jeho žena Amy, pragmatická policajná lekárska komisárka, je ku Carsonovým vidinám menej tolerantná. Jeho čím ďalej tým viac nevyspytateľné správanie ich ešte viac odcudzuje a Amy sa obáva, že ohrozuje aj ich deti.
Carson sa na vlastnú päsť pustí do vyšetrovania a zistí, že tajuplná sila využíva zrkadlá ako vstupnú
bránu k tomu, aby terorizovala aj jeho rodinu. Pokiaľ chce Carson ženu a deti zachrániť pred desivou smrťou, musí sa nejakým spôsobom dopátrať pravdy ukrytej za zrkadlami a presvedčiť Amy, aby mu pomohla zastaviť najväčšie zlo, s akým sa kedy stretli.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .