• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Križovatky

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Crossroads
 
Premiéra na SR: 20. jún 2002
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 94
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner: ,
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba: ,
 
Obsadenie: , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
10 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Sny sa menia, ale priatelia zostávajú

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Sny sa menia, ale priatelia zostávajúLucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) sú od detstva nerozlučné kamarátky. Žijú v mestečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že sa môžu považovať za dospelé. Práve totiž zmaturovali. Nad škatuľou, plnou detských tajomstiev, ktorú si kedysi zahrabali, a v ktorej teraz, o polnoci po maturitnom večierku, objavujú svoje dávne sny, urobia dôležité rozhodnutie. Vydajú sa na dobrodružnú cestu v starom Buicku, model ´73, do Los Angeles. A aké majú ciele? Mimi je tehotná, ale chce sa stať speváčkou a stihnúť v L.A. konkurz. Lucy navštívi svoju matku, ktorú dávno nevidela. Kit chce prekvapiť svojho snúbenca- skôr sa to ale podarí jemu. Posádku starého automobilu doplňuje ešte gitarista a šofér v jednej osobe Ben, ktorého na ceste čaká láska.
Popová kráľovná Britney Spears sa pokúsila o ďalší krok vo svojej kariére a predviedla sa svojim fanúšikom aj ako herečka v hudobnej roadmovie Crossroads.
Svieži film o snoch a nádejách troch priateliek, ktoré sa práve chystajú preskočiť z hravého teenagerského obdobia do problematickej dospelosti, natočila režisérka Tamra Davis.Príbehy mladých ľudí, ktorí cestujú naprieč Spojenými štátmi, podfarbené pesničkami, ktoré neodmysliteľne patria k Britney Spears, evokujú nálady mládeže na začiatku 21.storočia, vrátane módy, vzťahu k rodičom, láske a túžby po uskutočnení tajných snov.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .