• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Nabúchaná

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Knocked up
 
Premiéra na SR: 4. október 2007
 
Premiéra vo svete: 2007
 
Dĺžka filmu: 129
 
Distribútor:
 
Žáner: ,
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Stačí jeden úlet a končí sranda.

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Pred dvomi rokmi nám režisér Judd Apatow veľmi zábavným spôsobom predviedol, ako sa cíti človek, keď je do štyridsiatky panic. Tento raz sa vydal do opačných končín sexuálneho vesmíru, kedˇ si vzal na mušku nešťastnicu, ktorá nechtiac otehotnela v deň svojho kariérneho vzostupu potom, čo sa nechutne opitá vyspala s najväčším úbožiakom, čo sa jej priplietol do cesty. Ak si myslíte, že na tejto téme naozaj nie je nič smiešne, mali by ste vedieť, že Nabúchaná je jedným z najväčších a najpríjemnejších filmových prekvapení tohto roku.
Alison Scott (Katherine Heigl, hviezda seriálu Chirurgovia) je krásna a chytrá novopečená televízna reportérka. Ben (Seth Rogen – 40 rokov panic) je obtlstlý a lenivý povaľač, ktorého jedinou ambíciou je pokračovať v sladkom nič nerobení, pokým sa bude dať. Tí dvaja sa stretli v bare, spoločne sa opili, vyspali a len tak mimochodom počali nového človiečika. Nič netušiac sa ráno ako rozumní dospelí ľudia zahanbili a rozlúčili. Navždy. Potom prišlo Alison nevoľno a Ben prijal telefonát, ktorý jeho dosiaľ sladký život poriadne okorenil. Pred budúcimi rodičmi sa vynorí zásadná otázka: Je ich jediné spojenie – spoločné dieťa – natoľko pevné, že ich navzdory tomu, že sú natoľko odlišní a vôbec sa nepoznajú, udrží spolu? Odpoveď na nešťastie nehľadajú sami, ale za pomoci radu vedľajších postáv, z ktorých za zmienku stoja Benovi blázniví spolubývajúci alebo Alisonina staršia sestra.
Výsledkom je inteligentná romantická komédia s radom nezabudnuteľných momentov, ktorá vás povedie od nechceného počatia až do očakávaného finále, u ktorého si tí, ktorí to už prežili, povedia, že Nabúchaná je na hollywoodsky film až neskutočne pravdivá, a tí, čo ich to iba čaká, si začnú podobne zábavnú deväťmesačnú jazdu priať.
„ Nabúchaná sa odvíja v rovnakom duchu ako 40 rokov panic. Je to tiež trochu nemravný film s drsnejším humorom a dobrým srdcom“, hovorí režisér Apatow. „Moje filmy sú v podstate o tom, ako je ťažké nechovať sa v krízových situáciách ako hlupák a čo všetko musí človek pre to urobiť,“
dodáva.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .