• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Malý svedok

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Domestic disturbance
 
Premiéra na SR: 13. jún 2002
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 90
 
Distribútor:
 
Výrobca: ,
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

…a krutý zločin

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

…a krutý zločinFrank Morrison ( John Travolta) mal problémy s alkoholom, a tak niet divu, že jeho žene Susan (Teri Polo) povolili nervy a rozviedla sa s ním. Žiadne sľuby a ani silná väzba na dospievajúceho syna Dannyho nepomohli. Malý Danny sa so situáciou vyrovnáva po svojom. Stane sa z neho rebel a problémy nasledujú jeden za druhým. Rodinná dráma vyvrcholí vo chvíli, keď sa matka znovu vydá za záhadného fešáka Ricka (Vince Vaughn), ktorý vyžaduje absolútnu kontrolu nad všetkým a nad každým v rodine. Danny zistí, že jeho otčim je poriadny grázel a vrah… A ten nepotrebuje svedka…
John Travolta (Tvárou v tvár, Operácia:Hacker) už veľakrát presvedčil, že z populárneho tanečníka z filmu Horúčka sobotňajšej noci sa stal zaujímavý charakterový herec. Režisér Harold Becker preto urobil chytrý ťah, že obsadil do role milujúceho, ale problematického otca práve jeho.
Thriller o zle, ktoré sa často skrýva pod maskou fyzickej príťažlivosti, a aj o tom, že pokiaľ zosobnené zlo vťahuje do svojich odporných činov bez akýchkoľvek zábran deti, netreba mať nad ním zľutovanie. Do ďalších rolí bol obsadený Vince Vaughn (Psycho, Zoolander) a do detskej role skvelý Matthew O´Leary.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .