• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Ocean’s Eleven-Stávky prosím
Dannyho jedenástka

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Ocean's Eleven
 
Premiéra na SR: 14. marec 2002
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 116
 
Distribútor:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
19 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

3 kasína. 11 mužov. 150 miliónov dolárov. Ste na to pripravení?

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Skvelá komédia s hviezdnym obsadením, o skupinke malých zlodejov, ktorá sa pripravuje vylúpiť najväčšie a najlepšie strážené kasíno v Las Vegas. Elegantný Danny Ocean (GEORGE CLOONEY) je mužom akcie. Ešte neprešlo ani 24 hodín odkedy ho pustili z väznice v New Jersey a tento charizmatický zlodej má pripravený ďalší plán. Dodržiava tri pravidlá – nikomu neublížiť, nikoho neokradnúť – ak si to dotyčný nezaslúži, a hrať hru akoby ste nemali čo stratiť – Danny organizuje najpremyslenejší, vypracovaný plán lúpeže kasína v histórii.
Jednej noci, Danny zozbiera 11-člennú posádku špecialistov – vrátane ostrého kartového hráča (Brad Pitt), majstra vreckových krádeží (Matt Damon) a ničivého géniusa (Don Cheadle) – ktorá sa bude podielať na krádeži viac ako 150 miliónov dolárov z troch Las Vegaských kasín, ktoré vlastní Terry Benedict (Andy Garcia), elegantný a bezohľadný podnikateľ, ktorý sa stretáva s Dannyho exmanželkou Tess (Julia Roberts).
Náhoda alebo motív? Na to vie presne odpovedať len Danny. Pre získanie hotovosti je schopný riskovať svoj život a možnosť dať sa dokopy s Tess. Ale ak má ísť všetko podľa dannyho komplikovaného takmer nemožného plánu, bude si musieť vybrať medzi záujmom o lúpež a jeho veľkým záujmom dať sa dokopy s Tess.
Len v USA film za prvé týždne zarobil vyše 150 miliónov dolárov!

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .