• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Odnikiaľ nikam

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Somewhere
 
Premiéra na SR: november 2010
 
Premiéra vo svete: 2010
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 98
 
Žáner:
 
Réžia:
 
Obsadenie: , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Určite ste o ňom čítali v bulvári. Hollywoodske zlatíčko Johnny (Stephen Dorff) býva v preslávenom hollywoodskom hoteli Chateau Marmont. Jeho okolie brázdi v nadupanom Ferrari, a keď je práve doma, býva tam s ním dosť krásnych dievčat alebo ukľudňujúcich práškov, ktoré mu pomáhajú tento sladký život zvládnuť. Z ničoho nič sa jedného dňa pred dverami […]

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Určite ste o ňom čítali v bulvári. Hollywoodske zlatíčko Johnny (Stephen Dorff) býva v preslávenom hollywoodskom hoteli Chateau Marmont. Jeho okolie brázdi v nadupanom Ferrari, a keď je práve doma, býva tam s ním dosť krásnych dievčat alebo ukľudňujúcich práškov, ktoré mu pomáhajú tento sladký život zvládnuť. Z ničoho nič sa jedného dňa pred dverami jeho apartmánu objaví jedenásťročná dcéra (Elle Fanning),jediný úspech jeho inak veľmi nevydareného manželstva.
Ich stretnutie donúti Johnnyho, aby sa obzrel za svojím doterajším životom a úprimne si odpovedal na otázku, ku ktorej skôr či neskôr dospeje každý. Nešiel som náhodou po nesprávnej životnej ceste?
FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .