• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Telefónna búdka

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Phone Booth
 
Premiéra na SR: 26. jún 2003
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 80
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
34 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Hovor, inak si mŕtvy…

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Hovor, inak si mŕtvy…Rušná newyorská ulica. Telefónna búdka. Newyorský novinár a mediálny konzultant Stu Shepherd (Colin Farrell) je ťažký suverén. Cestou po Mannhattane dôležito oslňuje svojho asistenta znalosťou mediálne známych ľudí , ale i svojou morálkou. Novinár by nikdy nemal klamať. Stu je so sebou spokojný. Ako sa však ukáže, nie je to s tou jeho morálkou také úžasné. Každý deň pravidelne práve z tej zmienenej telefónnej búdky telefonuje svojej milenke. Ale naraz sem niekto volá. Stu zdvihne slúchadlo a to je fatálna Chyba. Jeho život sa v minúte zmení. Stane sa väzňom v malom priestore, väzňom šialenca, masového vraha, ostreľovača. Ten ho má na muške a neľútostne vydiera, pretože o jeho zdanlivo bezúhonnom živote vie všetko.
Násilný incident v blízkosti búdky privedie na scénu políciu, ktorá sa zo všetkých síl snaží vyslobodiť Stua z telefónneho zajatia. Ale skončila sa polapením podozrivého skutočne vražedná hra?
Čo urobíte, ak začujete vyzváňať telefón vo verejnej telefónnej búdke? Pomyslíte si, čo je to za blbosť, kto to sem volá? Ale inštinkt vás prinúti zdvihnúť ho. Práve to urobí novinár Stu Shepherd v thrilleri Telefónna búdka. A stane sa tak potencionálne mŕtvym mužom. Na neuveriteľne malom priestore okolo telefónnej búdky na jednej frekventovanej ulici rozohral režisér Joel Schumacher skutočný klaustrofobický nervák.Podarilo sa mu napumpovať divákov adrenalínom na celých 80 minút.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .