• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Bad company

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Bad company
 
Premiéra na SR: 1. august 2002
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 117
 
Distribútor:
 
Výrobca:
 
Žáner: , ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
4 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Svet je v dobrých rukách… CIA ho dokáže vycvičiť, ale ani CIA mu nedokáže zavrieť ústa. Agent CIA a pouličný špekulant na stope nukleárnej bomby.

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Svet je v dobrých rukách… CIA ho dokáže vycvičiť, ale ani CIA mu nedokáže zavrieť ústa. Agent CIA a pouličný špekulant na stope nukleárnej bomby.Akčný thriller s kopou zábavy z produkcie Jerry Bruckheimera.
Keď vysoko kvalifikovaného agenta CIA, absolventa Harvardu, zabijú počas plnenia úlohy, tajná služba angažuje jeho brata-dvojičku menom Jake Hayes (Chris Rock), drobného gaunera, špekulanta a povaľača, ktorý nemá ani potuchy, čo ho čaká. CIA ho potrebuje kvôli zavŕšeniu rozpracovanej akcie, na ktorej sa podieľal jeho brat. Mladíkovi, ktorého vychovala ulica, však chýba akákoľvek skúsenosť s prácou v tajných službách, takže musí nastúpiť skúsený agent Gaylord Oakes (Anthony Hopkins), aby nešťastníkovi poskytol rýchlokurz a naučil ho, ako sa správa a koná pravý agent CIA. Oakes má len deväť dní na to, aby premenil arogantného pouličného frajera na chladnokrvného a rafinovaného agenta, a potom už sa musí spolu so svojím zverencom vrhnúť do riskantnej akcie, týkajúcej sa jadrových zbraní. Je pochopiteľné, že takáto situácia je zdrojom mnohých komických situácií a vyvolá salvy smiechu v kinosále.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .