• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Twilight Sága: Zatmenie

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Twilight Saga: Eclipse
 
Premiéra na SR: 1. júl 2010
 
Premiéra vo svete: jún 2010
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 130
 
Distribútor:
 
Žáner: , ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Obsadenie: , , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
28 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Je čas rozhodnúť sa…

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

V tretej časti fenomenálne úspešnej série Stephenie Meyer Twilight sága – Twilight sága Zatmenie — sa Bella opäť ocitá v nebezpečenstve. V Seattli dochádza k sérii tajomných vrážd a zákerná upírka Victoria neúnavne túži po pomste. V tomto dramatickom období je Bella nútená vybrať si medzi svojou láskou voči Edwardovi a priateľstvom s Jacobom s vedomím, že jej rozhodnutie môže vyhrotiť stáročný boj medzi upírmi a vlkolakmi. A tak stojí Bella s blížiacim sa záverom posledného školského roka na strednej pred najväčším rozhodnutím svojho života.
Zatiaľ čo väčšina jej spolužiakov rieši čo bude po strednej a teší sa na záver roka, Bella sa rozhoduje, že chce navždy zostať so svojou láskou Edwardom. Nevie sa však zmieriť s Edwardovým kompromisom, že skôr, ako ju premení na upírku, sa zaňho vydá, a s dôsledkami týchto rozhodnutí pre seba, svoju rodinu a priateľov.
A zatiaľ sa schyľuje k vojne. Experimentovaním s neprebádanými tajomnými schopnosťami Cullenovcov vzniká z nevysvetliteľnej sily armáda novorodených upírov, ktorú tvoria noví upíri. Ich sila, skazenosť a nekontrolovateľný smäd po krvi je najväčší v prvých mesiacoch ich nadprirodzeného života. Sú prostriedkom Victorie v jej neúnavnom bažení po pomste, alebo Volturovcov s ich neobmedzenou silou, ktorí sa snažia prinútiť Bellu stať sa nesmrteľnou?
Armáda nových upírov na čele s Rileym sa blíži k Forks a územiu Quileuteov a Cullenovci a vlkolaci sa musia rozhodnúť, či zabudnú na svoje inštinktívne konflikty a spoja sa, aby ochránili Bellu a svoje komunity od väčšieho nebezpečenstva. Počas príprav na boj sa Bella dozvedá viac o tajomnej histórii kmeňa Quileuteov, narastajúcej skupine vlkolakov, a minulosť Jaspera a Rosalie. Pomôže jej to pochopiť putá spájajúce vlkolakov, objaviť v sebe lásku voči Jacobovi a pomôcť ochrániť tých, ktorých najviac miluje.
Twilight sága Zatmenie je pokračovaním medzinárodne úspešného upírskeho príbehu . Film je okrem akcie, lásky, priateľstva, žiarlivosti a vášne, ktoré si pamätáme z celosvetového hitu Twilight sága Nov, plný aj romantiky a túžby po pomste.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .