• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Zlez zo stromu

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Human Nature
 
Premiéra na SR: 7. november 2002
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 96
 
Distribútor:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Skvelá komédia v hlavnej úlohe s hviezdou filmu Notting Hill – Rhys Ifans, ktorý svojim „šarmom“ zatienil i Juliu Roberts a Hugha Granta.

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Skvelá komédia v hlavnej úlohe s hviezdou filmu Notting Hill – Rhys Ifans, ktorý svojim „šarmom“ zatienil i Juliu Roberts a Hugha Granta.Osamelá dievčina Lila má problémy s nadmerným ochlpením a utieka sa do divočiny, kde sa z nej stala známa autorka románov z prírody. Sláva ju však nakoniec privedie späť do civilizácie, a tak poprosí o pomoc kozmetičku. Tá ju zoznámi s trochu čudáckym vedcom Nathanom Bronfmanom, ktorý učí laboratórne myši správnemu stolovaniu.
Práve u neho sa Lila zoznámi s Puffom, mladým mužom, ktorý vyrástol v divočine. Nathan sa odhodlá na prevratný experiment, keď sa rozhodne zo zarasteného neandertálca svojim výchovným pôsobením urobiť plnohodnotného, inteligentného jedinca so slušným vystupovaním. Ako však dopadne súboj naučenej inteligencie učiteľa a prvotných inštinktov jeho žiaka? Čo vlastne tvorí ľudskú podstatu? A ku komu vlastne Lila patrí – k racionálnemu „človeku“ alebo k úprimnému „zvieraťu“?

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .