• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Piráti Karibiku 4: V neznámych vodách

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
 
Premiéra na SR: 19. máj 2011
 
Premiéra vo svete: 2011
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 141
 
Distribútor:
 
Žáner: , ,
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
1 celkové hodnotenie

 


Krátky popis

Jack Sparrow je späť! Johnny Depp sa vracia vo svojej kultovej úlohe v príbehu plnom humoru, zábavy a dobrodružstva, tentoraz aj vo formáte Disney Digital 3D™!

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Keď Jackovi skríži cestu Angelica, tajomná žena z jeho minulosti (Penelope Cruz), nemôže si byť ničím istý. Stále ho miluje, alebo ho len využíva pri hľadaní legendárnej Fontány mladosti?

Situácia sa však ešte zhorší, keď je donútený nastúpiť na palubu lode Queen Anne’s Revenge, ktorej velí obávaný pirát Edward Teach, prezývaný „Blackbeard“ (Ian McShane). Jack nevie, koho sa má obávať viac, či Blackbearda, alebo záhadnej Angeliky a vydáva sa s nimi za nečakaným dobrodružstvom.

Z pôvodnej trilógie sa v novom príbehu objavia ešte Geoffrey Rush ako svojrázny pirátsky kapitán Hector Barbossa a Kevin R. McNally ako dlhoročný Jackov priateľ Joshamee Gibbs. ZAUJÍMAVOSTI:

Film „Piráti Karibiku: V neznámych vodách“ produkoval opäť Jerry Bruckheimer, ktorý bol producentom predchádzajúcich troch filmov o pirátoch a režíroval ho Rob Marshall (Chicago, Memoirs of a Geisha). Bruckheimer je považovaný za najúspešnejšieho filmového producenta všetkých čias, jeho filmy zarobili niekoľko miliárd dolárov. Pirátsku trilógiu videlo v slovenských kinách 412 500 divákov.

„Piráti Karibiku: V neznámych vodách“ je prvý z pirátskej série, ktorý bude uvedený v kinách aj 3D technológiou

V tomto pokračovaní Pirátov pribudli nové postavy, ktoré dodali celému príbehu vtip a šarm:

Blackbeard (Ian McShane) – obávaný pirátsky kapitán. Je inšpirovaný skutočnou postavou – legendárny pirát Edward Teach, prezývaný pre svoj divoký výzor Blackbeard (Čierna brada), terorizoval Karibik a východné pobrežie Severnej Ameriky na prelome 17. a 18. storočia. Aj jeho skutočná loď sa volala Queen Anne’s Revenge.

Angelica (Penélope Cruz) – tajomná žena z Jackovej minulosti Syrena (Astrid Berges-Frisbey) záhadná morská panna Philip (Sam Claflin) – mladý misionár

Španielska herečka Penélope Cruz vytvorila postavu, ktorá sa svojou dobrodružnou povahou a rafinovanosťou vyrovná samotnému Jackovi, s ním ju navyše spája aj spoločná minulosť.

Už štvrtýkrát sa stretávame s Geoffrey Rushom a jeho postavou kapitána Hectora Barbossu. Až do tretieho filmu „Na konci sveta“ Barbossa nikdy nespomenul svoje krstné meno Hector.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .