• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Protivný svokor

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Meet the parents
 
Premiéra na SR: 4. január 2001
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 107
 
Distribútor:
 
Žáner:
 
Scenár: ,
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba:
 
Obsadenie: , , , , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
4 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Konečne našiel dievča svojich snov, ale pre jej otca sa stal nočnou morou.

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Konečne našiel dievča svojich snov, ale pre jej otca sa stal nočnou morou.Greg Focker/Ben Stiller/ je až po uši zamilovaný do Pamely /Teri Polo/, a tak keď príde svadobné oznámenie od jej mladšej sestry, je pripravený poznať celú rodinu svojej vyvolenej a požiadať rodičov o ruku. Zdanlivo banálna situácia, keď sa obe strany snažia za každú cenu vytvoriť o sebe ten najlepší dojem. Otec Byrnes /Robert De Niro/, niekdajší agent CIA, od prírody nedôverčivý a podozrievavý, má ovšem omnoho lepšiu východziu pozíciu. Je na domácej pôde a zásadne mu pre jeho prvorodenú nikto nie je dosť dobrý. A ešte k tomu chlapec, ktorý nemá kladný vzťah k mačkám, stratil mu štvornohého miláčika a chcel ho trápne nahradiť iným z útulku, je zamestnaný v nemocnici ako zdravotný „brat“, detektor lži naň prezradil, že dobre vie , čo sú to pornofilmy a ešte ku všetkému má nemožné priezvisko.
Gregovi sa naviac darí skutočne majstrovsky šliapať v porceláne a nechávať za sebou spúšť. V jednu chvíľu to už vyzerá, že Pam si s ním svoje áno nikdy nepovie…
Po diváckom úspechu Špionátora a akčnej šteklivej komédii Austin Powers bol mladý režisér doslova zasypaný komediálnymi scenármi. „Stretnutie s rodičmi bol rozhodne najvtipnejší z tých zhruba päťdesiatich, ktoré som prečítal“ uviedol neskôr. Naviac obe mužské úlohy sú skvelo napísané i stvárnené. Prím hrá Robert De Niro, čudák, zaťažený svojou bývalou profesiou, sám o sebe presvedčený, že je tolerantný, chápajúci a naviac dobrák od kosti, čo je však sebaklam. Skvelé komerčné výsledky tejto komédie v USA potvrdzujú, že s humorom a príbehom, ktorý ponúka, sa stotožňuje veľmi široké divácke spektrum.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .