• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Tri

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Drei
 
Premiéra na SR: 3. november 2011
 
Premiéra vo svete: 2010
 
Krajina pôvodu: Nemecko
 
Dĺžka filmu: 119
 
Distribútor:
 
Žáner: , ,
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Hudba: ,
 
Obsadenie:
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Novinárka Hanna a architekt Simon tvoria úspešný pár žijúci v Berlíne v harmonickom zväzku, ktorý trvá už dvadsať rokov.

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Rôzne aférky, plánovanie dieťaťa a svadby, každodenné starosti i radosti mileneckého páru, to všetko majú za sebou. Až do okamihu, kedy do ich života vstúpi atraktívny Adam. Problém je v tom, že Hanna ani Simon o svojich vzájomných citoch k Adamovi netušia.

Ľúbostný príbeh, v ktorom nechýba zmysel pre humor, nečakané zvraty a prekvapenia, je nakrútený s dynamikou a s citom pre výtvarnú stránku. Každá časť príbehu zapadá do dokonalej mozaiky, v ktorej sa osudy troch hlavných hrdinov spoja. Tom Tykwer aj vo svojom poslednom filme rieši svoju obľúbenú tému lásky, medziľudských vzťahov a dotýka sa nadčasových otázok života a smrti.

Snímka poukazuje k tancu, divadlu, sochárstvu a pohráva sa aj s filmovými citáciami (napr. zo slávneho filmu Zázrak v Miláne (1951, r. Vittorio De Sica).

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


Tri

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Three
 
Premiéra na SR: 2005
 
Krajina pôvodu: UK
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
žiadne hlasy

 


Krátky popis

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít.

0
Pridaný 24. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno… Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla…

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .