• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Paranormal Activity

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Paranormal Activity
 
Premiéra na SR: 19. november 2009
 
Premiéra vo svete: 2007
 
Krajina pôvodu: USA
 
Dĺžka filmu: 86
 
Distribútor:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Obsadenie: , , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
3 celkové hodnotenia

 


Krátky popis

Premýšľali ste niekedy nad tým, čo sa v noci deje okolo vás keď spíte?

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Hlavnými postavami filmu sú Katie a Micah, mladý pár, ktorý sa nasťahoval do nového domu v San Diegu. Úplne obyčajný pár v úplne obyčajnom dome.
Katie sa časom začne zdať, že v dome nie sú sami. Všetko nasvedčuje tomu, že to tak naozaj je. Veci sa hýbu, niektoré sa premiestňujú. Micah možnosť, že niekto v dome je, absolútne spochybňuje a celkom dobre sa na jej hystérii zabáva. Aby Katie dokázal, že pravdepodobne halucinuje, nainštaluje do spálne videokameru.
Veľká chyba! Niečo nehmatateľné v dome naozaj je. Vedia to už obaja. Teror niečoho nevysvetliteľného začína silnieť. Jeho intenzita sa zvyšuje a mladý pár privádza do úplného šialenstva. Hlavne Katie. Zaspať si jednoducho nemôžu dovoliť. To sa však nedá. Hrôza prichádza temer každú noc a hra „niečoho“ je zakaždým šialenejšia.Horor Paranormal Activity už niekoľko týždňov privádza svojou hrôzou do šialenstva divákov po celom svete. A nie je vôbec potrebné, aby tiekla krv.
Nervy každého jednoducho ničí iba „niečo“,…. čo sa prebúdza v noci, keď ľudia zaspia…a zabáva sa…na ich nekonečnom strachu.
Film je natočený na obyčajnú ručnú kameru a stál smiešnych 11 tisíc dolárov. Tieto sa tvorcom vrátili počas prvého víkendu. Za 13 dní od jeho uvedenia v kinách, sa tržby vyšplhali nad 1 milión dolárov.

FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .