• Menu "top-menu" not defined.

 

Najnovšie novinky z magického sveta filmov.

 
  • Menu "main-menu" not defined.
Náhodný príspevok


 
TOP
 

Trust the Man

 

 
O filme
 

Pôvodný názov: Trust the Man
 
Premiéra na SR: október 2006
 
Krajina pôvodu: USA
 
Distribútor:
 
Žáner:
 
Scenár:
 
Réžia:
 
Kamera:
 
Obsadenie: , , ,
 
Prístupnosť:
 
Hodnotenie
0%
/100


Hlasovanie
1 celkové hodnotenie

 


Krátky popis

Trust the man V oboch vzťahoch to začne ešte viac škrípať, po tom, ako sa Tobey nečakane zabuchne do starej priateľky, krásnej Faith a Toma začne obháňať sexy ma-mička synovho spolužiaka.

0
Pridaný 25. februára 2014 od

 
Obsah
 
 

Dva páry Rebecca a Tom a Elain a Tobey žijú v New Yorku. Je však ťažké vní-mať krásu mesta s ozajstným potešením a dávkou romantiky, keď ich vzťahy smerujú k jednoznačnému krachu.

Rebecca a Tom sú šťastný manželský pár. Tom by bol však šťastnejší, keby s ním Rebecca časťejšie spávala a ona by zasa bola radšej, keby ju nechal na pokoji. Tom práve odišiel z dobre plateného miesta. Je doma, zaoberá sa čas-tejším sexom a rád by už konečne zistil, čo od života vlastne naozaj chce. Re-becca na druhej strane je veľmi úspešná herečka a momentálne sa plne sú-stredí na premiéru svojej novej hry. Vôbec nemá náladu ani čas venovať sa To-movému sebapoznávaniu.
Rebeccin brat Tobey už 10 rokov chodí s Elaine. Ona by sa rada usadila, vydala a mala deti, ale pre Tobeyho by to bol malý krok k smrti.
Elaine sa snaží dopísať rozprávkovú knihu a začína mať Tobeyho nerozhod-nosti plné zuby. Dá mu kopačky. Aby toho nemala dosť, pri prezentácii svojej knihy zistí, že vydavateľka má väčšiu chuť na ňu ako na jej knihu.
Tobey pomaly zisťuje, že krásna Faith, nie je presne to, čo by chcel, a že akosi mu pripomína to, čo mu tak veľmi nevyhovuje. Život bez partnera nejde dobre ani Elaine. Každý žije sám a môže si robiť čo chce, hľadať sa koľko chce a zis-ťovať, ktorá z ciest je tá najsprávnejšia. Obaja však zisťujú, že to, čo naozaj chcú nechali odísť, a že takto to zostať nemôže. Začnú plánovať, pričom vedia, že musia spraviť niečo drastické. Teraz netreba zaváhať. A ktorá príležitosť mô-že byť vhodnejšia ako slávnostná premiéra Rebeccinej novej hry… Treba pri-praviť dokonalý plán. …ide totiž o všetko.
FavoriteLoadingPridať medzi obľúbené


CinemaNET

 


0 komentárovNapíšte prvý komentár!


Ak chcete pridať komentár, musíte byť  prihlásený .